Červenec 2011

Cviky na bříško

6. července 2011 v 21:54 | Karol |  Cviky, pohyb
1. Klasické sedy lehy určitě všichni znáte. Jsou pro tvarování docela podstatné. Vím to z vlastní zkušenosti.

2. Šikmé sedy lehy. Parádně tvarují šikmé břišní svaly, ale jsou namáhavější než klasické.
- lehneme si na záda pokrčíme nohy v kolenou a přitahujeme hlavu k jedné noze. Po několika opakováních (až vás začnou pálit svaly) vyměníme stranu.

3. Pokládání nohou. Lehneme si na záda nohy zvedneme naplé do výšky tak, aby s trupem svíraly pravý úhel. Ruce upažíme, dlaně otočíme směrem k zemi. Pomalu pokládáme naplé nohy k zemi, ale země se nedotýkáme, a zase je zpátky táhneme nahoru (NAPLÉ!)

4. Střídavé pokládání nohou. Lehneme si stejně jako u předchozího cviku, ale pokládáme nejprve jednu nohu a po několika sériích nohy vyměníme. Tento cvik je pro šikmé břišní svalstvo.

5. Psaní číslic. Tencto cvik je velice namáhavý, ale také velice účiný. Lehneme si na záda, nohy proplé a ruce podél těla. Spojenýma nohama začneme psát obrysy číslic. Píšeme dokud můžeme :)).

6. Stříhání nůžek. Lehneme si na záda a opřeme se o lokty. Naplé nohy zvedneme asi 5 cm nad zem a střídavě stříháme nohama. Abyste to dobře pochopili - Když je pravá noha nahoře, levá je dole :D a pravá jde do leva a levá do prava. Takže se jakoby ve vzduchu překříží :)).

7.7.2011

6. července 2011 v 21:28 | Karol |  Daily plan
Snídaně: Dobrá vláknina se sladkou Activií 210 kcal
Oběd: jablková přesnídávka
Večeře: Zeleninový salát s kuřecím masem
Pití: 2x čaj Hanasaki( čistící), 0,5 l vody s citrónem a 1,5 l vody
Pohyb: 6 hodin brigáda (v krámě), 180x sed leh, protahování na přemety

Tak snad to zvládnu, zejtra napíšu, jak to šlo ;P

That´s me

6. července 2011 v 21:16 | Karol |  Něco o měAhoj.
Jmenuju se Karolína a prožívám každodení problémy i radosti 17tiletých slečen. Proč jsem si vlastně tenhle blog založila?.... Je to kvůli mé váze a problémy s hubnutím. Do 15 let jsem byla hrozné vyžle a mohla jsem splácat, co jsem chtěla. Bohužel mám nějaké hormonální problémy, tak do mě začali rvát prášky a po nich jsem strášlivě přibrala . Ze 49 kilo na 63! No děs....drastickou dietou jsem to shodila na 53, ale začala jsem se chováním blížit k anorexii. Nejvíc se to zvrtlo před dvěma měsíci, kdy mi opět nasadili prášky a já zase přibrala na 65 kilo! Mám z toho hrozné deprese, každý den brečím a jen doufám, že mi v tom tenhle blog a vaše pomoc pomůže. Kdo zná problémy s hubnutím, určitě mi rozumí, ale my to zvládneme!!